Całodzienny wyjazd „Zamki i dwory w gminie Sobków”

W dniu 06.09.2023r. mieliśmy przyjemność być uczestnikami już kolejnego wyjazdu całodziennego zorganizowanego przez "Stowarzyszenie Aktywność i Integracja" z Jędrzejowa.

Korzystając z zaproszenia Stowarzyszenia "Aktywność i Integracja" z Jędrzejowa przedstawiciele naszego domu uczestniczyli w całodziennym wyjeździe do Fortalicji w Sobkowie. Zostaliśmy na miejscu przywitani przez szlachcica który oprowadził nas po zamku oraz opowiedział nam jego historie. Zabawiał nas różnymi historiami następnie uraczył jadłem i popitkiem (kiełbaską z grilla oraz herbatą ;)). Każdy z uczestników przejechał się również powozem i przespacerował brzegiem Nidy. Zachwycił nas wszystkich pokaz sokolniczy. Na koniec zostaliśmy jeszcze przewiezienie do dworu w Kotlicach gdzie czekał na nas obiad. Zmęczeni ale w  świetnych humorach wróciliśmy do domu.

Podziękowania składamy Pani Grażynie Chabior Prezes Stowarzyszenia "Aktywność i Integracja" z Jędrzejowa jak również wszystkim członkom  w/w instytucji bo to dzięki ich społecznej pracy i zaangażowaniu mamy możliwość po raz kolejny rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poprzedni
DATA DODANIA 2023-09-06
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2023-09-08 12:49:07
EDYTOWANE PRZEZ Administrator