W pażdziernikowe jesienne popołudnie wraz z domownikami Dziennego Domu spotkaliśmy się w wyjatkowym miejscu - Herbaciarni pod Jaśminem. Dowiedzieliśmy sie wiele na temat herbaty i mieliśmy okazję skosztować różnych smaków herbaty: białej, czerwonej, zielonej, czerwonej, czarnej, owocowej. Ach co za smak...
| DATA DODANIA | 2011-11-03 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:36 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |