W związku z poleceniem Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 11.12.2020 r. na podstawie art. 11 ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych informujemy, że od 14.12.2020 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie pracuje według w/w decyzji wojewody.