Informacja o wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej

Zgodnie z decyzją Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 04.02.2021r.działającego na podstawie art. 11 ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19 , innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych informujemy, że od 08.02.2021 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie wznawia zajęcia w formie stacjonarnej. 

 

 


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-02-05
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-03-15 13:02:16
EDYTOWANE PRZEZ Administrator