Informacja o wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej
Zgodnie z decyzją Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 04.02.2021r.działającego na podstawie art. 11 ust. 1 i 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych informujemy, że od 08.02.2021 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Jędrzejowie wznawia zajęcia w formie stacjonarnej.