W dniu 12.07.2021 roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć wspaniałą aktorkę Panią Magdalenę Waligórską Lisiecką
Pani Magdalena Waligórska Lisiecka pochodzi z Jędrzejowa. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Wydział Aktorski we Wrocławiu), którą ukończyła w 2007 roku. Studiowała wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej niezliczone role są powszechnie znane i doceniane. Wszyscy nasi domownicy niezmiernie się cieszyli z możliwości zobaczenia na żywo swojej idolki. Pani Magda okazała się bardzo otwartą osobą chętnie opowiadała nam wszystkim o swojej pracy i odpowiadała na zadawane przez domowników pytania. Każdy z obecnych został również obdarowany zdjęciem z autografem naszego gościa. Na koniec jeszcze wspólne zdjęcie i przyszedł czas rozstania. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za odwiedziny licząc jednocześnie na kolejne.



| DATA DODANIA | 2021-07-14 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2021-07-21 11:09:35 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |