Otwieramy nowy cykl "Spotkania ze znanymi i ciekawymi osobami"

W dniu 12.07.2021 roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć wspaniałą aktorkę Panią Magdalenę Waligórską Lisiecką

 Pani Magdalena Waligórska Lisiecka pochodzi z Jędrzejowa. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Wydział Aktorski we Wrocławiu), którą ukończyła w 2007 roku. Studiowała wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej niezliczone role są powszechnie znane i doceniane. Wszyscy nasi domownicy niezmiernie się cieszyli z możliwości zobaczenia na żywo swojej idolki. Pani Magda okazała się bardzo otwartą osobą chętnie opowiadała nam wszystkim o swojej pracy i odpowiadała na zadawane przez domowników pytania. Każdy z obecnych został również obdarowany zdjęciem z autografem naszego gościa. Na koniec jeszcze wspólne zdjęcie i przyszedł czas rozstania. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za odwiedziny licząc jednocześnie na kolejne. 


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-07-14
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-07-21 11:09:35
EDYTOWANE PRZEZ Administrator