W dniu 02.07.2021r. wzięliśmy udział w wycieczce pieszej do pobliskiego rezerwatu przyrody „Gaj” dzięki Jędrzejowskiemu stowarzyszeniu „Aktywność i Integracja”
















| DATA DODANIA | 2021-07-07 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2021-07-09 10:39:50 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |