Ruch to zdrowie - o tym dobrze wiemy. Staramy się zdrowo żyć i być aktywnym. Dlatego też Nordic-Walking to nasza ulubiona dyscyplina sportowa. W wolnym czasie udajemy się z kijkami na spacer i dobrze się bawimy.
| DATA DODANIA | 2014-07-29 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:48 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |