Spotkanie Wigilijne

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy razem spotkaliśmy się na opłatkowym spotkaniu wigilijnym. Jak zwykle atmosfera była bardzo podniosła i świąteczna. Łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia, i spożywaliśmy wigilijne potrawy. Bardzo lubimy te nasze świąteczne spotkania.



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2016-02-16
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:56
EDYTOWANE PRZEZ Administrator