Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy razem spotkaliśmy się na opłatkowym spotkaniu wigilijnym. Jak zwykle atmosfera była bardzo podniosła i świąteczna. Łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia, i spożywaliśmy wigilijne potrawy. Bardzo lubimy te nasze świąteczne spotkania.
| DATA DODANIA | 2016-02-16 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:56 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |