Tradycja jest bardzo ważna w naszym Domu. I my staramy się Tradycję pielęgnować. Spotykamy się więc co roku przy świątecznie ubranym wielkanocnym stole. Święcimy pokarmy, składamy sobie życzenia i kosztujemy wielkanocne dania. Jest bardzo uroczyście i miło.
| DATA DODANIA | 2014-07-29 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:48 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |