Święto Kobiet

8 marca to święto wszystkich naszych Pań. Z tej miłej okazji spotkaliśmy się wszyscy razem przy odświętnie ubranym stole. Panowie składali Paniom życzenia i byli bardzo mili.... Ale przecież nasi Panowie są mili przez cały rok a nie tylko od święta.



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-07-29
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:47
EDYTOWANE PRZEZ Administrator