8 marca to święto wszystkich naszych Pań. Z tej miłej okazji spotkaliśmy się wszyscy razem przy odświętnie ubranym stole. Panowie składali Paniom życzenia i byli bardzo mili.... Ale przecież nasi Panowie są mili przez cały rok a nie tylko od święta.
| DATA DODANIA | 2014-07-29 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:47 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |