Święto pieczonego ziemniaka

Jesień w naszym Domu uczciliśmy pieczonymi ziemniaczkami i wspólnym biesiadowaniem. Pieczonki ziemniaczane były przygotowywane na grillu. Palce lizać - takie byłu dobre!!!


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2012-10-10
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:41
EDYTOWANE PRZEZ Administrator