Jesień w naszym Domu uczciliśmy pieczonymi ziemniaczkami i wspólnym biesiadowaniem. Pieczonki ziemniaczane były przygotowywane na grillu. Palce lizać - takie byłu dobre!!!
| DATA DODANIA | 2012-10-10 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:41 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |