Brawa dla wszystkich domowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jędrzejowie którzy byli tak dzielni podczas szczepień przeciwko Covid-19. Pomoc w dotarciu do punktu szczepień jak również towarzyszenie przy samych szczepieniach dla nas waszych opiekunów było czystą przyjemnością. Cieszymy się, że byliście tacy odważni ale jeszcze bardziej tym, że macie już zaszczepioną pierwszą dawkę i z niecierpliwością czekamy na drugą :).
Przypominamy II dawka będzie podana w dniach :
18.05 oraz 19.052021r.
Postaramy się wam również i tym razem towarzyszyć.
Pamiętajcie SZCZEPIMY SIĘ by być zdrowym i wrócić do normalności.