Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 21 grudnia odbyła się tradycyjna już w naszym miaście- "Wigilia na Rynku", podczas której wystawiliśmy kiermasz stroików świątecznych wykonanych podczas zajęć terapeutycznych.
| DATA DODANIA | 2012-01-18 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:38 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |