Wigilia na Rynku 2011

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 21 grudnia odbyła się tradycyjna już w naszym miaście- "Wigilia na Rynku", podczas której wystawiliśmy kiermasz stroików świątecznych wykonanych podczas zajęć terapeutycznych.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2012-01-18
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:38
EDYTOWANE PRZEZ Administrator