Wizyta klas szóstych z programem artystycznym.

W naszym ośrodku zagościły z programem artystycznym dwie klasy szóste z miejscowej szkoły. Zaprezentowały program z okazji 100 Lecia Niepodległości Polski. Występ był bardzo bogaty, pięknie przygotowany wizualnie z dbałością o każdy szczegół. Gratulujemy uczniom i nauczycielom przygotowującym. Dziękujemy, że chcieliście się z nami podzielić swoim pomysłem

Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2019-01-07
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:28:06
EDYTOWANE PRZEZ Administrator