W naszym ośrodku zagościły z programem artystycznym dwie klasy szóste z miejscowej szkoły. Zaprezentowały program z okazji 100 Lecia Niepodległości Polski. Występ był bardzo bogaty, pięknie przygotowany wizualnie z dbałością o każdy szczegół. Gratulujemy uczniom i nauczycielom przygotowującym. Dziękujemy, że chcieliście się z nami podzielić swoim pomysłem