Dnia 8.09.2010 roku wraz z domownikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej uczestniczyliśmy w wycieczce do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu...
Dnia 8.09.2010 roku wraz z domownikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej uczestniczyliśmy w wycieczce do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, gdzie zwiedzaliśmy Muzeum, dziedziniec i najbliższe okolice. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Kraków, gdzie złożyliśmy na Wawelu hołd Parze Prezydenckiej. Wycieczka była bardzo udana, pogoda i humory nam dopisywały, z niecierpliwością czekamy następnej wycieczki.

| DATA DODANIA | 2010-09-08 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:31 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |