XIII Rajd na Raty po Górach Świętokrzyskich - I etap 08.06.2021

Białogon - Karczówka - Ogród Botaniczny w Kielcach

Dzięki zaproszeniu Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji "START" w dniu 08.06.2021 roku wyruszyliśmy na pierwszy etap XIII pieszego Rajdu na Raty po Górach Świętokrzyskich.  Po zbiórce przy naszym Domu rozdaliśmy prowiant oraz wodę naszym domownikom by nie ustali w drodze ;). Następnie do autokaru i w drogę do wyznaczonego przez organizatora miejsca startu czyli zabytkowego kościoła pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Białogonie.

 Następnie przeszliśmy pieszo szlakiem czerwonym przez Górę Brusznia 

do Karczówki gdzie zwiedziliśmy kościół pod wezwaniem Św. Karolo Boromeusza na Karczówce.   

Po postoju na podziwianie panoramy Kielc oraz Gór Świętokrzyskich ruszyliśmy zwiedzać pobliski Ogród Botaniczny w Kielcach. 

Na koniec wszyscy mogli odpocząć i pokrzepić się pysznym obiadem. Niewątpliwą zaletą rajdu był aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu oraz możliwość spotkania innych nie w formie alternatywnej a na żywo :). Wszyscy zmęczeni ale i szczęśliwi powróciliśmy do Jędrzejowa.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-06-09
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-07-09 12:56:12
EDYTOWANE PRZEZ Administrator