28 sierpnia w Umianowicach z okazji 15 lecia istnienia Naszego Środowiskowego Domu Samopomocy spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z innych Domów z Kielc i z Włoszczowy oraz z zaproszonymi gośćmi. Była wspaniała wycieczka ciuchcią, grill, zawody sportowe oraz mnóstwo wesołej zabawy. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy i bawiliśmy się do utraty tchu. To był wspaniały dzień!!!
| DATA DODANIA | 2012-09-06 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:41 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |