Wielkanoc 2012

Tradycyjnie w Naszym Domu wraz z domownikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej i zaproszonumi przyjaciółmi spotkaliśmy się przy stole Wielkamocnym. Poświęciliśmy pokarmy i przypomnieliśmy dawne tradycje wielkanocne.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2012-07-10
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:40
EDYTOWANE PRZEZ Administrator