Tradycyjnie w Naszym Domu wraz z domownikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej i zaproszonumi przyjaciółmi spotkaliśmy się przy stole Wielkamocnym. Poświęciliśmy pokarmy i przypomnieliśmy dawne tradycje wielkanocne.
| DATA DODANIA | 2012-07-10 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:40 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |