Jak co roku świetnie bawilismy się na zabawie andrzejkowej zorganizowanej pod koniec listopada w Naszym Domu.Były wróżby,tańce, śpiewy, dużo radości i zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę!
| DATA DODANIA | 2014-01-09 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:46 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |