Andrzejki

Jak co roku świetnie bawilismy się na zabawie andrzejkowej zorganizowanej pod koniec listopada w Naszym Domu.Były wróżby,tańce, śpiewy, dużo radości i zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę!


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-01-09
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:46
EDYTOWANE PRZEZ Administrator