Dzień kobiet i mężczyzn w naszym domu

8 marca mają swoje święto panie, a 10 marca panowie. 

Corocznie kobiety i mężczyźni pamiętają o sobie nawzajem, składają sobie najlepsze życzenia i obdarowują upominkami. 

W naszym domu również świętowaliśmy! 

Uczciliśmy te dni przedstawieniem artystycznym, kwiatami dla pań oraz słodkościami dla panów.

Dziękujemy wszystkim paniom i panom za obecność, aktywny udział, pozytywną atmosferę oraz piękne życzenia.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-03-11
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-04-16 09:49:35
EDYTOWANE PRZEZ Administrator