8 marca mają swoje święto panie, a 10 marca panowie.

Corocznie kobiety i mężczyźni pamiętają o sobie nawzajem, składają sobie najlepsze życzenia i obdarowują upominkami.
W naszym domu również świętowaliśmy!
Uczciliśmy te dni przedstawieniem artystycznym, kwiatami dla pań oraz słodkościami dla panów.



Dziękujemy wszystkim paniom i panom za obecność, aktywny udział, pozytywną atmosferę oraz piękne życzenia.
| DATA DODANIA | 2021-03-11 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2021-04-16 09:49:35 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |