Pod kierownictwem Pani Anity i Pana Szczepana nasi domownicy przygotowali przedstawienie podczas którego radośnie witano Wiosnę. Wszyscy z zapałem zaangażowali się w tym przedsięwzięciu - oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego - recytowano wiersze, śpiewano piosenki oraz tańczono. Troszkę szkoda nam tylko było, że nie mogliśmy zaprosić publiczności ale cóż bezpieczeństwo przede wszystkim :). A wiosna no cóż widziała i się zachwycała co widać za oknem bo się zdecydowała i z nami została :):):)