Wiosna w naszych sercach i za oknem.

25.03.2021 roku przywitaliśmy Wiosnę.

Pod kierownictwem Pani Anity i Pana Szczepana nasi domownicy przygotowali przedstawienie podczas którego radośnie witano Wiosnę. Wszyscy z zapałem zaangażowali się w tym przedsięwzięciu - oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego - recytowano wiersze, śpiewano piosenki oraz tańczono. Troszkę szkoda nam tylko było, że nie mogliśmy zaprosić publiczności ale cóż bezpieczeństwo przede wszystkim :). A wiosna no cóż widziała i się zachwycała co widać za oknem bo się zdecydowała i z nami została :):):)

 


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-03-26
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-07-23 09:21:05
EDYTOWANE PRZEZ Administrator