Festyn Integracyjny "Żyjmy lepiej"

We miesiącu wrześniu braliśmy udział w Festynie Integracyjnym w ramach projektu pt. "Żyjmy lepiej" który jest realizowany przez nasz jędrzejowski Ośrodek Pomocy Społecznej. Podczas Festynu mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne dając występ dla uczestników Festynu i zaproszonych gości.Później było pyszne jedzonko, warsztaty plastyczne origami, malowanie twarzy dla dzieci i wspaniała zabawa taneczna do późnych godzin wieczornych. Czekamy na kolejną taką wspaniałą zabawę...



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-12-01
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:49
EDYTOWANE PRZEZ Administrator