We miesiącu wrześniu braliśmy udział w Festynie Integracyjnym w ramach projektu pt. "Żyjmy lepiej" który jest realizowany przez nasz jędrzejowski Ośrodek Pomocy Społecznej. Podczas Festynu mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne dając występ dla uczestników Festynu i zaproszonych gości.Później było pyszne jedzonko, warsztaty plastyczne origami, malowanie twarzy dla dzieci i wspaniała zabawa taneczna do późnych godzin wieczornych. Czekamy na kolejną taką wspaniałą zabawę...
| DATA DODANIA | 2014-12-01 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:49 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |