Grillowanie

Grill to fajna rzecz. Bardzo lubimy spotkania przy grillu. Jest miło, wesoło i bardzo smacznie. Czas uprzyjemnia nam Pan Jacek serwując wspaniałą muzyka przy akompaniamencie akordeonu. A kiełbaski serwuje nam Pan Zdzicho i Pawełek. Czekamy na koleją takA ucztę dla podniebienia i ducha.



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-07-29
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:49
EDYTOWANE PRZEZ Administrator