Grill to fajna rzecz. Bardzo lubimy spotkania przy grillu. Jest miło, wesoło i bardzo smacznie. Czas uprzyjemnia nam Pan Jacek serwując wspaniałą muzyka przy akompaniamencie akordeonu. A kiełbaski serwuje nam Pan Zdzicho i Pawełek. Czekamy na koleją takA ucztę dla podniebienia i ducha.
| DATA DODANIA | 2014-07-29 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:49 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |