Jak co roku z okazji Dnia Kobiet w naszym Domu mieliśmy okazję posłuchać wspaniałego koncertu muzycznego. To był bardzo miły i sympatyczny dzień. Była prawdziwa uczta dla duszy i ciała...
| DATA DODANIA | 2015-04-23 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:53 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |