18 czerwca obchodziliśmy w naszym domu Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Zawitała do nas Pani pisarka, która starała się nas zarazić pasją czytania. My bardzo lubimy książki i na zajęciach z biblioterapii chętnie po nie sięgamy.
| DATA DODANIA | 2015-12-18 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:53 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |