Tradycyjnie 8 marca wszystkie nasze piękne kobiety otrzymały szczere życzenia i słodki upominek. Miały także możliwość wysłuchania wspaniałego koncertu przygotowanego specjalnie dla nich. Było uroczyście, śpiewająco i bardzo bardzo wesoło.
| DATA DODANIA | 2016-06-14 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:57 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |