Koncert z okazji Dnia Kobiet

Tradycyjnie 8 marca wszystkie nasze piękne kobiety otrzymały szczere życzenia i słodki upominek. Miały także możliwość wysłuchania wspaniałego koncertu przygotowanego specjalnie dla nich. Było uroczyście, śpiewająco i bardzo bardzo wesoło.



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2016-06-14
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:57
EDYTOWANE PRZEZ Administrator