Nasza nagroda w konkursie plastycznym

Praca wykonana przez nas zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pt."Moje marzenia" zorganizowanym przez Świetokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach w kategorii sztuka plastyczna inna. Cieszymy się bardzo z tej nagrody i obiecujemy że będziemy sumiennie pracowac na nagrodę w przyszłym roku.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-01-09
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:46
EDYTOWANE PRZEZ Administrator