Praca wykonana przez nas zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pt."Moje marzenia" zorganizowanym przez Świetokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach w kategorii sztuka plastyczna inna. Cieszymy się bardzo z tej nagrody i obiecujemy że będziemy sumiennie pracowac na nagrodę w przyszłym roku.
| DATA DODANIA | 2014-01-09 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:46 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |