Jesień to piękna pora roku, która obdarza nas pięknymi kolorami wokoło i bogactwem owoców i warzyw. I My także potrafimy się cieszyć jesienią i zarażać nasza radością i humorem innych ludzi. I właśnie jesienny koncert był okazją to spotkania z uczestnikami warsztatów projektu pt "Żyjmy lepiej" który realizuje nasz Ośrodek Pomocy Społecznej. Zaprezentowaliśmy zaproszonym gościom Nasz Środowiskowy dom Samopomocy, nasze pracownie a także przedstawiliśmy krótki występ artystyczny o tematyce jesiennej. Dary jesieni posłużyły nam do przygotowania jesiennego poczęstunku, którym poczęstowaliśmy naszych nowych Przyjaciół. Dobrze Nam było razem... Mamy nadzieję że zagoszczą jeszcze nie raz w progach Naszego Domu.
| DATA DODANIA | 2014-12-01 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:51 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |