20 grudnia 2013r odbyło się w Naszym Domu uroczyste spotkanie wigilijne podczas którego łamaliśmy sie opłatkiem, składaliśmy życzenia, wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Było bardzo uroczyście i rodzinnie. Do szczęścia brakowało nam tylko śniegu...
| DATA DODANIA | 2014-01-09 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:47 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |