Spotkanie opłatkowe

20 grudnia 2013r odbyło się w Naszym Domu uroczyste spotkanie wigilijne podczas którego łamaliśmy sie opłatkiem, składaliśmy życzenia, wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Było bardzo uroczyście i rodzinnie. Do szczęścia brakowało nam tylko śniegu...



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-01-09
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:47
EDYTOWANE PRZEZ Administrator