W dniu 01.04.2021r. ojciec Jan duszpasterz naszego domu poświęcił dla podopiecznych koszyczki które przekazaliśmy do ich domów. Nasi domownicy postarali się by koszyczki były pięknie przyozdobione a pracownicy aby w każdym znalazło się to samo. A było na bogato jak to na święta - każdy zawierał wędlinę, jajka, słodkości no i oczywiście tradycyjnie sól oraz chrzan. W związku z obostrzeniami niestety w tym roku znów nie było wspólnego spotkania przy posiłku ale nie zapomnieliśmy o życzeniach które złożyliśmy sobie na wzajem w wyznaczonych grupach.