Gry i zabawy

 

W każdy wtorek i czwartek z zachowaniem reżimu sanitarnego bawimy się i gramy. Od pewnego czasu nasi domownicy doceniają naszą konsole szczególnie kręgle i dart przypadły im do gustu,ale również wszelkie gry sportowe. Tak więc bawimy się, relaksujemy a zarazem ćwiczymy :). Nie zasiadamy na kanapach w myśl powiedzenia ruch to zdrowie. A po cichu liczymy, że wkrótce znów bez ograniczeń ruszymy na świeże powietrze do parku i nad nasz zalew.

 

 


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2021-03-29
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2021-03-29 15:40:07
EDYTOWANE PRZEZ Administrator