W miesiącu październiku wraz z uczestnikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz zaprzyjaźnionymi Klubami Seniora i Amazonek mieliśmy okazję poznać miejscowość Wygodę i nowootwarty tam Park Dinozaurów. Pojechaliśmy kolejką wąskotorową, oglądaliśmy dinozaury, zwierzęta w zoo, spacerowaliśmy i relaksowaliśmy się na łonie natury. Cudze chwalicie swego nie znacie.... Piękna jest ta nasza mała ojczyzna!!!
| DATA DODANIA | 2014-12-01 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:51 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |