Wygoda 2014

W miesiącu październiku wraz z uczestnikami Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz zaprzyjaźnionymi Klubami Seniora i Amazonek mieliśmy okazję poznać miejscowość Wygodę i nowootwarty tam Park Dinozaurów. Pojechaliśmy kolejką wąskotorową, oglądaliśmy dinozaury, zwierzęta w zoo, spacerowaliśmy i relaksowaliśmy się na łonie natury. Cudze chwalicie swego nie znacie.... Piękna jest ta nasza mała ojczyzna!!!



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-12-01
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:51
EDYTOWANE PRZEZ Administrator