5 grudnia jak co roku nasi artyści zaprezentowali się podczas Konferencji podsumowujacej projekt "Większe umiejetności lepsze jutro" realizowany przez Ośrodek Pomocy społecznej w Jędrzejowie. występ pt. " Zimowe impresje" bardzo podobał się zaproszonym gościom.
| DATA DODANIA | 2013-03-19 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:43 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |