Występ w Centrum Kultury

5 grudnia jak co roku nasi artyści zaprezentowali się podczas Konferencji podsumowujacej projekt "Większe umiejetności lepsze jutro" realizowany przez Ośrodek Pomocy społecznej w Jędrzejowie. występ pt. " Zimowe impresje" bardzo podobał się zaproszonym gościom.


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2013-03-19
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:43
EDYTOWANE PRZEZ Administrator