27 listopada mieliśmy okazję wesoło spędzić czas podczas corocznie organizowanej w Naszym Domu zabawie andrzejkowej. Było wspaniale, wesołe zabawy, wróżby andrzejkowe, lanie wosku, szaleństwa w tańcu na parkiecie. Bardzo lubimy wspólnie biesiadować, tańczyć i śpiewać. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zabawy...
| DATA DODANIA | 2014-12-01 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:51 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |