Zabawa andrzejkowa 2014

27 listopada mieliśmy okazję wesoło spędzić czas podczas corocznie organizowanej w Naszym Domu zabawie andrzejkowej. Było wspaniale, wesołe zabawy, wróżby andrzejkowe, lanie wosku, szaleństwa w tańcu na parkiecie. Bardzo lubimy wspólnie biesiadować, tańczyć i śpiewać. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zabawy...



Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2014-12-01
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:51
EDYTOWANE PRZEZ Administrator