14 lutego 2013r. odbyła się w Naszym Domu zabawa ostatkowa, którą nazwaliśmy Walentynkami w Karnawale. Była wspaniała zabawa, szalone tańce, wybór Króla i Królowej Balu. Po raz drugi Królową Balu została Mariolka - nasza artystka. Nowością w tym roku był konkurs masek, które wraz z domownikami Dziennego Domu wykonaliśmy własnoręcznie podczas warsztatów plastycznych! Niech żyje bal....
| DATA DODANIA | 2013-03-20 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:44 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |