W pewien wiosenny, piękny dzień przedstawiliśmy w Naszym Domu Wiosenny Koncert Życzeń. Było wesoło, kolorowo i bardzo, bardzo słonecznie! Wiosna to piękna pora roku, wszystko budzi sie do życia i nam też chce się żyć!!!
| DATA DODANIA | 2013-10-18 |
|---|---|
| DODANNE PRZEZ | Administrator |
| DATA EDYCJI | 2020-10-30 17:27:44 |
| EDYTOWANE PRZEZ | Administrator |