Wiosenny Koncert Życzeń

W pewien wiosenny, piękny dzień przedstawiliśmy w Naszym Domu Wiosenny Koncert Życzeń. Było wesoło, kolorowo i bardzo, bardzo słonecznie! Wiosna to piękna pora roku, wszystko budzi sie do życia i nam też chce się żyć!!!


Poprzedni Następny
DATA DODANIA 2013-10-18
DODANNE PRZEZ Administrator
DATA EDYCJI 2020-10-30 17:27:44
EDYTOWANE PRZEZ Administrator